domingo, 12 de febrero de 2017

Liga 3X3 Seguros Sueiro: xornada catro

Deixamos aquí as clasificacións da liga 3X3 Seguros Sueiro despois de disputarse as catro primeiras xornadas


Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Negro33054226
2Azul33036216
3Amarillo43140277
4Rojo32136225
5Gris31221414
6Blanco41326355
6Naranja41326355
8Marrón41324405
9Verde41334545


Clasificación 3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS RAYOS32147205
2LOS VAMPIROS32134125
3LOS TRUENOS32116155
4LOS YOS42229386
5IN THE BATMAN42225356
6LOS FEROCES31219334
7LOS PROS41319365


Clasificación 1º e 2º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS4403998
2LOS T-REX44027148
3LOS DINOSAURIOS43116137
4LOS TIGRES42223176
5LOS LEONES41316195
6LAS PANTERAS41310265
7LOS GUEPARDOS4135255
8LOS DRAGONES4046194


Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA44026108
2DORAEMON43116117
3TORTUGAS NINJA42216156
4ELSA42210116
5RAYO MACQUEEN4138235
6CAMBOL4045114

No hay comentarios:

Publicar un comentario