viernes, 24 de febrero de 2017

Liga 3X3 Seguros Sueiro: 5º e 6º de Primaria

Resultados da xornada seis e clasificación dos xogadores de 5º e 6º de Primaria


Jornada 6 21/02/2017

Blanco5-21Azul



Verde11-10Gris



Negro10-7Naranja



Rojo13-14Amarillo



Marrón Descansa

Clasificación

  PJPGPPPFPCPt
1Negro550713110
2Azul550683610
3Amarillo642564710
4Rojo53262398
5Verde52345647
6Naranja62441498
7Gris51441636
8Marrón51427536
9Blanco61535647

No hay comentarios:

Publicar un comentario