lunes, 6 de febrero de 2017

Liga 3X3 Seguros Sueiro: terceira xornada

Deixamos as clasificacións, despois de disputarse a terceira xornada da liga.

Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Negro22044204
2Azul22021144
3Amarillo32132265
4Rojo21113123
5Naranja31219204
6Blanco31225274
7Verde31224314
8Marrón31222304
9Gris31221414

Clasificación 3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS TRUENOS220624
2LOS VAMPIROS32134125
3IN THE BATMAN32117115
4LOS RAYOS21123123
5LOS PROS31213194
6LOS YOS31216284
7LOS FEROCES2022272

Clasificación 1º e 2º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS3302856
2LOS T-REX3301596
3LOS DINOSAURIOS32113135
4LOS LEONES3121284
5LOS TIGRES31211134
6LAS PANTERAS3126144
7LOS GUEPARDOS3125224
8LOS DRAGONES303173

Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA3302286
2DORAEMON3211395
3TORTUGAS NINJA32114125
4ELSA312494
5RAYO MACQUEEN3126174
6CAMBOL303373

No hay comentarios:

Publicar un comentario