viernes, 17 de febrero de 2017

Liga 3X3 Seguros Sueiro: 1º e 2º de Primaria


Despois de cinco xornadas temos a dous equipos que non coñecen a derrota,os Vampiros e os T-Rex.













Cuadrante 1º e 2º de Primaria

Local
LAS PANTERAS 
2-5
3-0
J.7
J.10
4-12
J.12
J.13
LOS DINOSAURIOS
J.9
 
J.12
3-0
J.7
5-4
J.6
J.10
LOS DRAGONES
J.8
3-1
 
J.10
J.13
J.7
5-12
0-2
LOS GUEPARDOS
J.14
J.11
2-1
 
7-0
J.6
1-2
J.8
LOS LEONES
9-1
J.14
J.6
J.12
 
J.9
J.8
J.11
LOS TIGRES
J.11
J.8
J.14
J.13
2-0
 
J.10
0-2
LOS T-REX
15-0
J.13
J.11
J.9
5-3
8-5
 
J.7
LOS VAMPIROS
J.6
7-3
J.9
19-2
11-4
J.12
J.14
 

Clasificación 1º e 2º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS55041910
2LOS T-REX550421410
3LOS DINOSAURIOS53217168
4LOS TIGRES52323197
5LOS GUEPARDOS52312257
6LOS LEONES51416266
7LOS DRAGONES5149206
8LAS PANTERAS51410416

No hay comentarios:

Publicar un comentario