viernes, 24 de febrero de 2017

Liga 3X3 Seguros Sueiro: 1º e 2º de Primaria


Resultados da xornada  6 e clasificación dos xogadores de 1º e 2º de primaria

Jornada 6  20/02/2017



LOS DINOSAURIOS4-6LOS T-REX



LOS VAMPIROS7-4LAS PANTERAS



LOS LEONES1-10LOS DRAGONES



LOS GUEPARDOS7-6LOS TIGRES



Clasificación

PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS660481312
2LOS T-REX660481812
3LOS DINOSAURIOS63321229
4LOS GUEPARDOS63319319
5LOS TIGRES62429268
6LOS DRAGONES62419218
7LOS LEONES61517367
8LAS PANTERAS61514487

No hay comentarios:

Publicar un comentario