viernes, 24 de febrero de 2017

Liga 3X3 Seguros Sueiro: 5 anos

Resultados e clasificación da liga dos alumnos de 5 anos despois de seis xornadas disputadas.


Jornada 6   22/02/2017


DORAEMON6-4PATRULLA CANINA



TORTUGAS NINJA3-2ELSA



RAYO MACQUEEN4-2CAMBOL

Clasificación 

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA651381811
2DORAEMON651261511
3TORTUGAS NINJA642211710
4ELSA62414228
5RAYO MACQUEEN62412278
6CAMBOL6067196

No hay comentarios:

Publicar un comentario