viernes, 17 de febrero de 2017

Liga 3x3 Seguros Sueiro: 5 anos

Deixamos os resultados e a clasificación da liga dos xogadores de 4 e 5 anos, onde temos un único equipo invicto, Patrulla Canina, tras cinco xornadas disputadas.













Cuadrante resultados 5 anos

Local
CAMBOL 
0-4
0-1
2-4
1-2
J.8
DORAEMON
J.10
 
3-2
J.6
J.7
3-2
ELSA
J.7
J.8
 
J.10
6-2
1-6
PATRULLA CANINA
J.9
5-2
8-2
 
8-2
J.7
RAYO MACQUEEN
J.6
2-8
J.9
J.8
 
0-2
TORTUGAS NINJA
4-2
J.9
J.6
4-9
J.10
 


Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA550341210
2DORAEMON54120119
3TORTUGAS NINJA53218158
4ELSA52312197
5RAYO MACQUEEN5148256
6CAMBOL5055155

No hay comentarios:

Publicar un comentario