miércoles, 22 de marzo de 2017

Horarios da xornada: mini,premini e babybásquet

Mini masculino
CB Artai A
Liga Provincial
Emilia Pardo Bazán
A Coruña
Agra II-Pista 1
A Coruña
Domingo 26/01/2017
11:00
Mini masculino
CB Artai B
Liga Bergantiños
14ª
E.B.Xiria
Carballo
Bergantiños
Carballo
Venres 24/03/2017
17:30
 Mini masculino
CEIP Labarta Pose
Liga Bergantiños
14ª
Descansa
Pendente de horario


Preminimasculino
CB Artai A
Liga Provincial
2ª Fase
Calasanz Mixto
A Coruña
Pendente de horario

Babybasket
CB Artai A
Liga provincial
Franciscanos 2010
A Coruña
Ría do Burgo
Culleredo
Domingo 26/03/2017
13:00
Babybasket
CB Artai A
Liga provincial
Liceo La Paz B
A Coruña
Ría do Burgo
Culleredo
Domingo 26/03/2017
11:30
Babybasket
CB Artai B
Liga provincial
Emilia Pardo Bazán
A Coruña
Ría do Burgo
Culleredo
Domingo 26/03/2017
13:00

Babybasket
CB Artai B
Liga provincial
Culleredo Azul
Ría do Burgo
Culleredo
Domingo 26/03/2017
11:00


Horarios da xornada: junior, cadetes e infantiles














EQUIPO
Competición
Xornada
Rival
Lugar
Día/hora
Cadete masculino
CB Artai
Liga Galega
18ª
Gabadi Basket School
Ferrol
Zona Escolar
Carballo
Sábado 25/03/2017
12:00
Cadete masculino
CB Artai
Liga Galega
19ª
CB Tui
Municipal
Tui
Domingo 26/03/2017
12:00
Infantil  masculino
CB Artai
Liga Galega
2ª Fase
(2ª volta)
Cenor Obradoiro
Santiago
Zona Escolar
Carballo
Sábado 25/03/2017
10:00
Cadete femenino
CB Artai
Liga provincial
Fase ascenso
Básquet Coruña
Zona Escolar
Carballo
Sábado 25/03/2017
20:00
Junior masculino
EB Xiria
Liga Galega
19ª
Estudiantes
Lugo
Anexo 1
Lugo
Sábado 25/03/2017
16:00
Cadete masculino
EB Xiria
Liga provincial
18ª
CD Los Rosales
A Coruña
Los Rosales
A Coruña
Domingo 26/03/2017
12:00
Infantil masculino
EB Xiria
Liga provincial
2ª Fase
Ferroatlántica Verde
Cee
Bergantiños
Carballo
Sábado 25/03/2017
10:00
Infantil masculino
EB Xiria
Liga provincial
2ª Fase
Dominicos
A Coruña
Dominicos
A Coruña
Domingo 26/03/2017
19:00

martes, 21 de marzo de 2017

Seguros Sueiro Liga 3X3: 3º e 4º de Primaria


Los Rayos lideran la clasificación del grupo más igualado de la liga pues pese a ser líderes ya acumulan dos derrotas.

Clasificación3º e 4º dePrimaria

PJPGPPPFPCPt
1LOS RAYOS8621154214
2LOS FEROCES743625211
3LOS TRUENOS743545511
4LOS YOS844516012
5IN THE BATMAN844537712
6LOS PROS835357111
7LOS VAMPIROS826617410

Seguros Sueiro Liga 3x3: equipos de 3º e 4º de Primaria

Los Pros

Los Yos

Los Rayos

Los Vampiros

Int he Batman

Los Truenos