domingo, 2 de abril de 2017

Seguros Sueiro Liga 3X3: xornada 10




Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Azul9901125118
2Negro862844914
3Rojo954926414
4Amarillo954827314
5Verde9548510014
6Gris945668913
7Naranja936748312
8Blanco927487911
9Marrón918449910


Clasificación 3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS RAYOS9721404216
2LOS FEROCES963796115
3LOS TRUENOS963827115
4LOS YOS1055837715
5IN THE BATMAN10466011414
6LOS PROS1037459313
7LOS VAMPIROS927679811


Clasificación 1º e 2º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS10100732520
2LOS T-REX1082593218
3LOS DINOSAURIOS954322914
4LOS GUEPARDOS1055324015
5LOS TIGRES1046574314
6LOS LEONES1037405413
7LOS DRAGONES927243811
8LAS PANTERAS1028268212

















Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA1082543018
2DORAEMON1082432918
3RAYO MACQUEEN1055303715
4TORTUGAS NINJA1046293114
5CAMBOL1037212713
6ELSA1028204312









No hay comentarios:

Publicar un comentario