martes, 18 de abril de 2017

Seguros Sueiro Liga 3X3: clasificacións

Deixamos nesta entrada a clasificación da xornada disputada antes das vacacións de Semana Santa 

Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA1082543018
2DORAEMON1082432918
3RAYO MACQUEEN1055303715
4TORTUGAS NINJA1046293114
5CAMBOL1037212713
6ELSA1028204312

Clasificación 1º e 2º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS11110802622
2LOS T-REX1192633420
3LOS DINOSAURIOS1055343315
4LOS TIGRES1156604516
5LOS GUEPARDOS1156344316
6LOS DRAGONES1037293913
7LOS LEONES1138415914
8LAS PANTERAS1129278913

Clasificación 3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS RAYOS10731556017
2LOS FEROCES1073916817
3LOS TRUENOS1064898316
4LOS YOS1055837715
5IN THE BATMAN11566812016
6LOS PROS11476310815
7LOS VAMPIROS10287310612

Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Azul101001295820
2Negro972945616
3Rojo954926414
4Amarillo1055899015
5Verde10559411215
6Naranja1046848514
7Gris1046739914
8Blanco1037608813
9Marrón10194610911

No hay comentarios:

Publicar un comentario