lunes, 27 de marzo de 2017

Seguros Sueiro Liga 3x3: clasificacións despois de nove xornadas


Clasificación 5 anos de Educación Infantil
Elsa

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA972472816
2DORAEMON972392716
3TORTUGAS NINJA945292913
4RAYO MACQUEEN945283713
5CAMBOL936192312
6ELSA927183611

Clasificación 1º e 2º de Primaria
Los T-Rex

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS990652018
2LOS T-REX981562817
3LOS GUEPARDOS954303714
4LOS TIGRES945523513
5LOS DINOSAURIOS945282913
6LOS DRAGONES936243412
7LOS LEONES927375211
8LAS PANTERAS918227910

Clasificación 3º e 4º de Primaria
Los Rayos

  PJPGPPPFPCPt
1LOS RAYOS8621154214
2LOS FEROCES853745913
3LOS TRUENOS853716313
4LOS YOS954756614
5IN THE BATMAN945608913
6LOS PROS936438812
7LOS VAMPIROS927679811

Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Azul8801064716
2Negro862844914
3Rojo853885813
4Amarillo844726712
5Verde844749112
6Naranja835657211
7Gris835598511
8Blanco826447210
9Marrón81738899

No hay comentarios:

Publicar un comentario