martes, 21 de marzo de 2017

Seguros Sueiro Liga 3x3: clasificación 1º e 2º de Primaria


Os Vampiros
Os Vampiros lideran a clasificación da liga despois de oito xornadas disputadas e tamén son os únicos invictos.

Clasificación 1º e 2º de Primaraia

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS880571716
2LOS T-REX871542715
3LOS DINOSAURIOS844252512
4LOS GUEPARDOS844263412
5LOS TIGRES835423211
6LOS DRAGONES835233211
7LOS LEONES826344410
8LAS PANTERAS81719699

No hay comentarios:

Publicar un comentario