lunes, 13 de marzo de 2017

Liga 3X3 Seguros Sueiro: semana sete



Deixamos neste post as clasificacións da Liga 3X3 Seguros Sueiro cando levamos xa dous meses de competición nos recreos do colexio.

Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA761412013
2DORAEMON752302112
3TORTUGAS NINJA743232011
4RAYO MACQUEEN734183110
5ELSA72516269
6CAMBOL71611218

Clasificación 1º e 2ºde Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS770541514
2LOS T-REX761502413
3LOS DINOSAURIOS743242311
4LOS GUEPARDOS743243111
5LOS TIGRES734392810
6LOS DRAGONES72521319
7LOS LEONES71618398
8LAS PANTERAS71614538

Clasificación 3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS RAYOS752913712
2LOS FEROCES743625211
3LOS YOS743495611
4IN THE BATMAN743485911
5LOS TRUENOS63336509
6LOS VAMPIROS72556509
7LOS PROS72531699

Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Negro660763212
2Azul660783812
3Rojo642774710
4Amarillo642564710
5Gris62446668
6Verde62447748
7Naranja72549649
8Marrón61530587
9Blanco71636698

No hay comentarios:

Publicar un comentario