martes, 21 de marzo de 2017

Seguros Sueiro Liga 3x3: 5º e 6º de Primaria



O equipo Azul lidera a clasificación despois de oito semanas de competición, sendo ademáis o único equipo invicto.

Clasificación 5º e 6º de Primaria

PJPGPPPFPCPt
1Azul770874314
2Negro761814113
3Rojo743805511
4Amarillo743595211
5Gris734516910
6Verde734597810
7Naranja72549649
8Blanco826447210
9Marrón71634708

No hay comentarios:

Publicar un comentario