miércoles, 7 de junio de 2017

Seguros Sueiro: 5º y 6º de Primaria

Xa rematamos a liga nas clases de 5º e 6º de Primaria coa victoria do equipo Azul que gañaron  quince dos dezaseis partidos de liga.

Clasificación

  PJPGPPPFPCPt
1Azul161511826631
2Negro161151368327
3Amarillo1610612710926
4Rojo16971399725
5Naranja168811311124
6Verde167910913723
7Gris165119916321
8Blanco165117911921
9Marrón162146516418

No hay comentarios:

Publicar un comentario