miércoles, 7 de junio de 2017

Seguros Sueiro: 3º e 4º de Primaria


Tamén temos o campeón da liga das clases de 3º e 4º de Primaria; nunha competición moi reñida a victoria foi para o equipo dos Feroces aínda que empatado cos Rayos e a unha soa victoria deles os Truenos.

Clasificación3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS FEROCES12841138620
2LOS RAYOS12841829620
3LOS TRUENOS127512811919
4LOS YOS12661049418
5IN THE BATMAN12667612618
6LOS PROS12578311817
7LOS VAMPIROS122109514214

No hay comentarios:

Publicar un comentario