sábado, 3 de junio de 2017

Seguros Sueiro 3X3: equipos de 5º e 6º de Primaria


So nos queda unha xornada para rematar a liga dos xogadores de 5º e 6º de Primaria. Deixamos a clasificación actualizada:

Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Azul151411586329
2Negro151051207525
3Amarillo159611610924
4Rojo15961318124
5Verde157810912622
6Naranja15789810222
7Gris155109014820
8Blanco165117911921
9Marrón152136214017

No hay comentarios:

Publicar un comentario