lunes, 30 de enero de 2017

Segunda xornada liga 3X3 Seguros Sueiro

Deixamos aquí a clasificación tras a segunda xornada da liga 3X3 que estamos disputando no colexio.

Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA2201464
2DORAEMON2111073
3TORTUGAS NINJA21110103
4ELSA211263
5RAYO MACQUEEN211493
6CAMBOL202132

Clasificación 1º e 2º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS2202124
2LOS DINOSAURIOS2201064
3LOS T-REX220744
4LOS TIGRES211653
5LAS PANTERAS211553
6LOS LEONES202372
7LOS DRAGONES202052
8LOS GUEPARDOS2023212

Clasificación 3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS2203164
2LOS TRUENOS110422
3LOS RAYOS21123123
4IN THE BATMAN2111493
5LOS PROS21113173
6LOS FEROCES1010241
7LOS YOS20210252

Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Azul22021144
2Negro1102472
3Naranja2111483
4Blanco21114133
5Verde21111113
6Amarillo21120213
7Gris21115313
8Rojo101361
9Marrón2028192

No hay comentarios:

Publicar un comentario