martes, 3 de mayo de 2016

Liga interna 3X3: resultados e clasificacións

Sigue a bo ritmo a liga interna do colexio, cos equipos afrontando xa o último mes de competición. Adxuntamos as clasificacións por clases e os resultados obtidos ata o luns.









LIGA 3X3-CLASE DE 6º DE EDUCACIÓN INFANTIL 

Clasificación

  PJPGPPPFPCPt
1Flasbie770411114
2Superfuerteflash862452414
3Super Rayos752361912
4Superflista752342112
5Superbaloncesto835253411
6Batman71615318
7Superartai71617408
8Superequipo71613468


Cuadrante de resultados

Local
Batman 
5-10
J.14
3-2
J.12
0-1
4-6
1-3
Flasbie
4-1
 
2-1
J.13
4-0
J.8
J.10
J.5
Super Rayos
5-1
J.11
 
12-4
4-0
J.5
8-6
J.13
Superartai
J.11
0-3
J.8
 
2-4
4-3
J.12
J.14
Superbaloncesto
J.5
J.14
J.10
9-0
 
J.11
J.13
2-6
Superequipo
J.13
3-14
J.12
J.10
1-6
 
0-10
3-6
Superflista
J.8
1-4
4-3
J.5
3-0
J.14
 
J.11
Superfuerteflash
J.10
J.12
2-3
6-5
14-4
6-2
2-4
 

LIGA 3X3-CLASES DE 1º E 2º DE PRIMARIA

Clasificación

  PJPGPPPFPCPt
1Equipo B862592714
2Equipo A853401413
3Los Leones743361811
4Real Madrid734292910
5La Pantera734273510
6Las Tigresas7168768

Cuadrante de resultados

Local
Equipo A 
3-0
J.9
17-0
0-4
0-1
Equipo B
7-3
 
4-5
J.9
5-4
15-6
La Pantera
0-6
J.10
 
6-8
J.8
4-2
Las Tigresas
0-5
0-19
0-6
 
0-13
J.8
Los Leones
2-6
4-5
7-2
J.10
 
2-0
Real Madrid
J.10
2-4
8-4
10-0
J.9
 
LIGA 3X3-CLASES DE 3º E 4º DE PRIMARIA

Clasificación

  PJPGPPPFPCPt
1Los Bulls7701011814
2Los Triplenazos7701033314
3Los Leones761922213
4Merengue B.C.743822811
5Las Fantásticas743555611
6The best friends734294610
7Los Masacres72550579
8Las Increíbles71612968
9Las Pops60621976
10Los 4 A6062946


Cuadrante de resultados

Local
Las Fantásticas 
J.10
14-2
J.12
J.8
0-21
J.15
J.13
J.18
0-8
Las Increíbles
2-12
 
8-6
J.8
0-16
J.14
2-6
J.11
J.16
J.18
Las Pops
J.14
J.12
 
J.16
2-19
J.9
J.17
7-21
J.11
4-14
Los 4 A
0-14
J.17
J.7
 
J.13
J.11
J.9
0-16
J.15
J.10
Los Bulls
J.17
J.15
J.10
20-0
 
J.12
7-4
J.18
5-4
J.16
Los Leones
J.16
21-0
J.18
21-0
8-13
 
J.10
J.8
J.13
3-0
Los Masacres
4-11
J.13
J.8
J.18
J.11
5-7
 
J.16
5-8
J.14
Los Triplenazos
19-4
14-0
J.15
J.14
J.9
J.17
20-16
 
J.10
J.12
Merengue B.C.
J.9
21-0
21-0
18-0
J.14
4-11
J.12
6-7
 
J.8
The best friends
J.11
J.9
J.13
5-2
0-21
J.15
2-10
0-6
J.17

LIGA 3X3-CLASES DE 5º E 6º DE PRIMARIA

Clasificación

  PJPGPPPFPCPt
1Machos que se respetan42245336
2No in my home42237406
3Club Basket Artai32131105
4Croosover32134285
5The Bulling Mens22040154
6Elena and company31213304
7La mala suerte3036503

Cuadrante de resultados

Local
Club Basket Artai 
21-0
J.8
J.10
J.13
J.5
J.14
Croosover
J.9
 
J.14
J.8
J.12
J.11
J.6
Elena and company
6-2
J.7
 
J.6
5-14
J.10
J.12
La mala suerte
4-8
2-21
J.13
 
J.9
J.7
J.11
Machos que se respetan
J.6
J.5
J.11
21-0
 
J.8
6-19
No in my home
J.12
5-13
14-2
J.14
9-4
 
J.9
The Bulling Mens
J.7
J.13
J.5
J.4
J.10
21-9
 

No hay comentarios:

Publicar un comentario