martes, 31 de enero de 2017

Horarios da xornada

EQUIPO
Competición
Xornada
Rival
Lugar
Día/hora
Cadete masculino
CB Artai
Liga Galega
11ª
COB
Ourense
Zona Escolar
Carballo
Domingo 05/02/2017
12:00
Infantil  masculino
CB Artai
Liga Galega
2ª Fase
Cenor Obradoiro
Santiago
Lorenzo de la Torre
Santiago
Sábado 04/02/2017
12:00
Cadete femenino
CB Artai
Liga provincial
11ª
ACB Costa da Morte
Cee
Zona Escolar
Carballo
Domingo 05/02/2017
10:00
Junior masculino
EB Xiria
Liga Galega
12ª
Obradoiro Peleteiro
Santiago
Zona Escolar
Carballo
Sábado 04/02/2017
12:00
Cadete masculino
EB Xiria
Liga provincial
12ª
Esclavas
A Coruña
Zona Escolar
Carballo
Sábado 04/02/2017
10:00
Infantil masculino
EB Xiria
Liga provincial
11ª
Santo Domingo
Betanzos
Municipal
Betanzos
Sábado 04/02/2017
12:00
Mini masculino
CB Artai A
Liga Provincial
Santo Domingo
Sada
Agra 2-Pista 3
A Coruña
Sábado 04/02/2017
11:00
Mini masculino
CB Artai B
Liga Bergantiños
CEIP Labarta Pose
Baio
Artai
Carballo
Sábado 04/02/2017
16:00
 Mini masculino
CEIP Labarta Pose
Liga Bergantiños
7ª (Aprazado)
EB Xiria
Carballo
Artai
Carballo
Mércores 01/02/2017
18:00
Preminimasculino
CB Artai A
Liga Provincial
2ª Fase
Peñarredonda Verde
A Coruña
Agra 2-Pista 3
A Coruña
Sábado 04/02/2017
12:30
































































Nova convocatoria coa preselección para Mario Penedo

SELECCIÓN GALEGA MINI MASCULINA


Mario Penedo Varela foi novamente seleccionado para acudir coa preselección Galega en categoría Mini Masculina á concentración que terá lugar en A Estrada o día 12 de febreiro, domingo, no Pavillon Municipal Manuel Coto Ferreiro.

Todos os xogadores convocados están citados ás 15:30 hrs. no citado pavillón. Os adestramentos serán en horario de tarde só(de 16h a 19h).. A concentración rematará ás 19:30 horas do mesmo día,

O corpo técnico está formado por dous adestradores do club, Javier Cotelo e Iván Villaverde.

El viernes asistiremos al partido del Leyma Básquet Coruña en Riazor



El próximo viernes, 3 de febrero, 60 miembros del Club Baloncesto Artai (jugadores, técnicos, padres,…) asistirán al partido de la liga LEB Oro correspondiente a la jornada número veintidós y que enfrentará al Leyma Básquet Coruña contra el Fútbol Club Barcelona Lassa a las nueve de la noche en el Palacio de los Deportes de Riazor.

La asistencia al partido se enmarca dentro de la visita que el pasado miércoles realizaron al colegio tres jugadores de la plantilla coruñesa y que tan buena acogida tuvo entre los escolares carballeses.

El bus con los aficionados partirá a las siete de la tarde del Centro Artai y regresará a Carballo al finalizar el partido. Se da la circunstancia que los carballeses fueron la pasada temporada a ver el mismo partido y en aquella ocasión vencieron los coruñeses. Esperemos que se repita la victoria para la formación herculina y también agradecer el trato dado por el Leyma Básquet Coruña con los jugadores de nuestro club.


lunes, 30 de enero de 2017

Segunda xornada liga 3X3 Seguros Sueiro

Deixamos aquí a clasificación tras a segunda xornada da liga 3X3 que estamos disputando no colexio.

Clasificación 5 anos

  PJPGPPPFPCPt
1PATRULLA CANINA2201464
2DORAEMON2111073
3TORTUGAS NINJA21110103
4ELSA211263
5RAYO MACQUEEN211493
6CAMBOL202132

Clasificación 1º e 2º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS2202124
2LOS DINOSAURIOS2201064
3LOS T-REX220744
4LOS TIGRES211653
5LAS PANTERAS211553
6LOS LEONES202372
7LOS DRAGONES202052
8LOS GUEPARDOS2023212

Clasificación 3º e 4º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1LOS VAMPIROS2203164
2LOS TRUENOS110422
3LOS RAYOS21123123
4IN THE BATMAN2111493
5LOS PROS21113173
6LOS FEROCES1010241
7LOS YOS20210252

Clasificación 5º e 6º de Primaria

  PJPGPPPFPCPt
1Azul22021144
2Negro1102472
3Naranja2111483
4Blanco21114133
5Verde21111113
6Amarillo21120213
7Gris21115313
8Rojo101361
9Marrón2028192